Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Karszew - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Karszew

Karszew,wielkopolskie

4 990 000 zł3 285 m² 1 519,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:73 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży zabytkowego pałacu w Karszewie. Ten majestatyczny kompleks pałacowo-parkowy, położony na granicy województw wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn Korytków

Korytków(Karszew + 25 km)

1 400 000 zł550 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 568 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny + 2 hale magazynowo-produkcyjne Korytków, gm. Turek | powiat turecki | woj. wielkopolskie Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Koło

Płaszczyzna,Koło(Karszew + 20 km)

7 900 000 zł1 250 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Kluczowe atuty inwestycyjne Nowy obiekt 1 250 m w stanie idealnym do wykończenia i aranżacji Elastyczne przeznaczenie: klinika, centrum medyczne, pensjonat, centrum usługowe, biura, siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Koło(Karszew + 20 km)

1 049 000 zł300 m² 3 496,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej, zlokalizowanej w samym centrum Koła, przy ul. Toruńskiej 5. Doskonała lokalizacja zapewnia dużą widoczność oraz łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Koło

Koło(Karszew + 20 km)

950 000 zł1 300 m² 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż o powierzchni 1300.00 m2. .

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola(Karszew + 14 km)

14 900 000 zł492,62 m² 30 246,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokale użytkowe i mieszkalne wraz z pomieszczeniami przynależnymi znajdujące się w kamienicy w centrum Zduńskiej Woli. Każdy lokal ma założoną odrębną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobków

Dobków(Karszew + 6 km)

1 720 000 zł1 000 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wodzierady / woj. Łódzkie Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni zabudowy ok. 1050 m , posadowiona na działce 2956 m . 1. Budynek Główny (produkcyjno-Magazynowy).

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł148,21 m² 6 004,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:552 m²

Atrakcyjna nieruchomość handlowo-usługowa w centrum Koła idealna dla przedsiębiorców i inwestorów! Przedstawiamy nieruchomość o łącznej powierzchni 148,21 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola(Karszew + 14 km)

3 300 000 zł960 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Gotowiec inwestycyjny! Sprzedam dwupiętrowy budynek o powierzchni 960m2 położony na działce o powierzchni 850m2 w Zduńskiej Woli. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Gospodarstwo rolne ogrodzone Skotniki

Skotniki(Karszew + 13 km)

2 399 000 zł890,17 m² 2 694,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:193 900 m²

Budynek mieszkalny został pobudowany w 2004 roku z cegły pełnej(ściany zewnętrzne) oraz szczelinowej(ściany wewnętrzne), w środku styropian 2x 5cm. Strop Acerman ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zapolice

Zapolice(Karszew + 21 km)

1 050 000 zł922 m² 1 138,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 573 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży obiektu wielofunkcyjnego o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym -handlowym wraz z zapleczem socjalnym i biurowym w Zapolicach w powiecie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij